Linastuste ajakava

Kohtumine filmitegijaga

N, 25.04.

Maniakk

Maniac / Prantsusmaa, 2012
Rež: Franck Khalfoun

19:30

Suur saal

Külmik

Fridge / Filipiinid, 2012
Rež: Rico Maria Ilarde

22:00

Suur saal

Bruce Lee ja Enter The Dragon

Входит Дракон / Hongkong, 1973
Rež: Robert Clouse

22:30

Keldrisaal

R, 26.04.

Blood C: lõplik pimedus

Blood C: The Last Dark / Jaapan, 2012
Rež: Naoyoshi Shiotani

17:00

Suur saal

Lühifilmide konkurss - COSMOS

Short Film Competition - COSMOS / [],
Rež: erinevad režissöörid

18:45

Rõdusaal

Tapanimekiri

Kill List / Suurbritannia, 2011
Rež: Ben Wheatley

19:00

Suur saal

Danger 5 / 1-3 osa

Danger 5 / part 1-3 / Austraalia, 2011
Rež: David Ashby, Dario Russo

20:45

Rõdusaal

Berberiani helistuudio

Berberian Sound Studio / Suurbritannia, 2012
Rež: Peter Strickland

21:00

Suur saal

Arnold Schwarzenegger ja Terminaator

Киборг-убийца! / USA, 1984
Rež: James Cameron

22:30

Keldrisaal

Šoppamistuur

Shopping-Tur / Venemaa, Soome, 2012
Rež: Mihhail Brashinski

22:45

Rõdusaal

Caligula

Caligula / Itaalia, USA, 1979
Rež: Tinto Brass, Giancarlo Lui, Bob Guccione

23:00

Suur saal

Sawney: inimese liha

Sawney: Flesh of Man / Suurbritannia, 2012
Rež: Ricky Wood

00:30

Rõdusaal

L, 27.04.

Ameerika karjub

The American Scream / USA, 2012
Rež: Michael Paul Stephenson

12:15

Suur saal

Surnukeha

El Cuerpo / Hispaania, 2012
Rež: Oriol Paulo

14:15

Suur saal

Surma aabits

The ABC of Death / USA, 2012
Rež: erinevad režissöörid

16:30

Suur saal

Võistlusvälised lühifilmid - PANATICOS

Out of Competition Short Films - PANATICOS / [],
Rež: erinevad režissöörid

18:45

Rõdusaal

Kõigesööjad

Omnivoros / Hispaania, 2013
Rež: Óscar Rojo

19:00

Suur saal

Danger 5 / 4-6 osa

Danger 5 / part 4-6 / Austraalia, 2012
Rež: David Ashby, Dario Russo

20:45

Rõdusaal

Päratu ämblik

Mega Spider / USA, 2013
Rež: Mike Mendez

21:00

Suur saal

Chuck Norris ja Üksik hunt McQuade

Одинокий волк Маккуэйд / USA, 1983
Rež: Steve Carver

22:30

Keldrisaal

Issand, ei!

Dear God No! / USA, 2011
Rež: James Bickert

22:45

Rõdusaal

Mad Max 2: manteesõdalane

Mad Max 2: The Road Warrior / Austraalia, 1981
Rež: George Miller

23:00

Suur saal

P, 28.04.

Ekskursandid

Sightseers / Suurbritannia, 2012
Rež: Ben Wheatley

12:00

Suur saal

Kompleks

Kuroyuri Danchi / Jaapan, 2013
Rež: Hideo Nakata

14:00

Suur saal

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi