Programmid

Avafilm

Maniakk

Maniac / Prantsusmaa, 2012
Rež: Franck Khalfoun

19:30

N

Suur saal

Põhiprogramm

Külmik

Fridge / Filipiinid, 2012
Rež: Rico Maria Ilarde

22:00

N

Suur saal

Blood C: lõplik pimedus

Blood C: The Last Dark / Jaapan, 2012
Rež: Naoyoshi Shiotani

17:00

R

Suur saal

Berberiani helistuudio

Berberian Sound Studio / Suurbritannia, 2012
Rež: Peter Strickland

21:00

R

Suur saal

Sawney: inimese liha

Sawney: Flesh of Man / Suurbritannia, 2012
Rež: Ricky Wood

00:30

R

Rõdusaal

Ameerika karjub

The American Scream / USA, 2012
Rež: Michael Paul Stephenson

12:15

L

Suur saal

Surnukeha

El Cuerpo / Hispaania, 2012
Rež: Oriol Paulo

14:15

L

Suur saal

Surma aabits

The ABC of Death / USA, 2012
Rež: erinevad režissöörid

16:30

L

Suur saal

Kõigesööjad

Omnivoros / Hispaania, 2013
Rež: Óscar Rojo

19:00

L

Suur saal

Päratu ämblik

Mega Spider / USA, 2013
Rež: Mike Mendez

21:00

L

Suur saal

Kompleks

Kuroyuri Danchi / Jaapan, 2013
Rež: Hideo Nakata

14:00

P

Suur saal

Friikidele

Danger 5 / 1-3 osa

Danger 5 / part 1-3 / Austraalia, 2011
Rež: David Ashby, Dario Russo

20:45

R

Rõdusaal

Šoppamistuur

Shopping-Tur / Venemaa, Soome, 2012
Rež: Mihhail Brashinski

22:45

R

Rõdusaal

Danger 5 / 4-6 osa

Danger 5 / part 4-6 / Austraalia, 2012
Rež: David Ashby, Dario Russo

20:45

L

Rõdusaal

Issand, ei!

Dear God No! / USA, 2011
Rež: James Bickert

22:45

L

Rõdusaal

Méliès d’Argent lühifilmide konkurss

Lühifilmide konkurss - COSMOS

Short Film Competition - COSMOS / [],
Rež: erinevad režissöörid

18:45

R

Rõdusaal

Võistlusvälised lühifilmid

Võistlusvälised lühifilmid - PANATICOS

Out of Competition Short Films - PANATICOS / [],
Rež: erinevad režissöörid

18:45

L

Rõdusaal

Fookuses: Ben Wheatley

Tapanimekiri

Kill List / Suurbritannia, 2011
Rež: Ben Wheatley

19:00

R

Suur saal

Ekskursandid

Sightseers / Suurbritannia, 2012
Rež: Ben Wheatley

12:00

P

Suur saal

Ekstreem-horror

Caligula

Caligula / Itaalia, USA, 1979
Rež: Tinto Brass, Giancarlo Lui, Bob Guccione

23:00

R

Suur saal

80's Coming Back

Mad Max 2: manteesõdalane

Mad Max 2: The Road Warrior / Austraalia, 1981
Rež: George Miller

23:00

L

Suur saal

Nostalgiasaal esitleb

Bruce Lee ja Enter The Dragon

Входит Дракон / Hongkong, 1973
Rež: Robert Clouse

22:30

N

Keldrisaal

Arnold Schwarzenegger ja Terminaator

Киборг-убийца! / USA, 1984
Rež: James Cameron

22:30

R

Keldrisaal

Chuck Norris ja Üksik hunt McQuade

Одинокий волк Маккуэйд / USA, 1983
Rež: Steve Carver

22:30

L

Keldrisaal

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi