8. HÕFF: 25.-28. aprill 2013

HÕFF ei maga, vaid on uute filmide otsingutel Berliini filmifestivalil, kus ametliku programmi kõrval näitavad tootjad oma uusi, Sundance’is või Rotterdamis esilinastunud ja veel hoopiski linastumata žanrifilme. HÕFF tahab ka sellel aastal oma publikut kostitada nii vanade kui ka väga uute õudus- ja fantaasiafilmidega ning saak näikse tulevat hea.

Festivalile jõudvatest filmidest anname märku peagi pärast Berlinale lõppu, aga kindel on see, et uute filmide kõrval jätkame ka filmiajalukku kirjutatud linateoste näitamist – kas siis retrospektiivi, ekstreemfilmiseansi või “80s back” programmi raames. Pingutame selle nimel, et HÕFF saaks ka paar Euroopa või rahvusvahelist esilinastust ning läbirääkimised käivad mitme tuntud filmitegija festivalile toomiseks.

Niisiis, punane vildikas pihku ja märkige üles tänavuse festivali kuupäevad, milleks on 25. – 28. aprill
. Traditsioonilise reede asemel alustame nüüd juba neljapäeval. Täpsem info piletihindade, sooduspasside ning selle kohta, mida maitsvat on meil teile varuks on, et sisustada pikenenud festivali ka eriüritustega, jõuab teieni märtsi alguses, seniks aga stay tuned.

Lisaks on HÕFFil hea meel kuulutada avatuks CALL FOR ENTRIES ehk sellest aastast alates on meil privileeg lisada oma programmi rahvusvaheline (ning muidugi hirmus fantastiline) lühifilmide võistlusprogramm, mille võitja saab maineka Melies d’Argent auhinna Haapsalus ning nomineeritakse seeläbi aasta parima lühifilmi auhinnale Melies d’Or. HÕFFi tegijatel on hea meel, kui meie sõbrad osalevad või soovitavad omakorda oma sõpradel osa võtta. Loe lähemalt siit: http://2012.hoff.ee/en/call-for-entries-2013

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi