Basseiniseansi üllatusfilm on selgunud!

25. aprilli õhtul koguneme Haapsalu veekeskuses ja vaatame koos eelmise aasta HÕFFi hitt-filmi MANBORG.

Põrguväravad on avatud. Valla pääsenud kurivaimud ja deemonid tapavad enamiku Maa elanikkonnast ning sunnivad väheseid ellujäänuid omavahel telekaamerate ees elu ja surma peale võitlema. Saatanasigitiste laastustööl tuleb ette vaid üks takistus, ent see pole ei inimene ega masin – peagi saavad põrgulised tunda Manborgi määratut väge.

MANBORG on Kanada filmiloojate trupi Astron-6 asutajaliikme ja eriefektide spetsialisti Steven Kostanski lavastajadebüüt. Pea olematu eelarvega tehtud taies teeb kummarduse 1980. aastate videotoodangule, kubiseb kodukootud eriefektidest, sisaldab üllataval määral vaimukusi ning toonitab vaatajaskonnale, et „Küsimus pole mitte tapmises, vaid perekonnas“. Kui teile meeldivad armuvalus vaevlevad ja lateksist tehtud deemonid, lendruladega tagaajamised ja animeeritud kurjamid ning film, mis on nii pöörane, et kipud imestusest ja naerukrampidest lõhki minema, siis on MANBORG loodud just teie jaoks.

Enne filmi esilinastub Euroopas MANBORGI autori Steven Kostanski tuliuus lühifilm BIOCOP, mis on mõnusalt happeline ja kergelt kreisi film, mida basseiniseansil osalejad näevad Euroopas ja HÕFFil esimest korda.

MANBORG treiler: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4XVRMhhBiyc
 

NB! Ujumisrõngad, täispuhutavad madratsid ja delfiinid kaasa ning kohtume neljapäeval, 25. aprillil 22:00 Haapsalu veekeskuses.HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi