Üritused

NELJAPÄEV, 25.04

22.00 – MANBORG Haapsalu veekeskuse basseinis. Teid ootavad mõnusad rannatoolid ja õdus olemine hea filmi seltsis. Tervitatud on kõik kaasa haaratud täispuhutavad madratsid ja alligaatorid. Avatud ka baar. Müügil piiratud arv pileteid Piletilevis hinnaga 5 €, passiomanikele sissepääs prii.
24.00 – avapidu Haapsalu kultuurikeskuses. Kui sa vähemalt 2 päeva oled peas kuulnud Saatuse tangot siis Haapsalu on juba neljapäeval õige koht. Pärast basseiniseanssi parim tantsumuss: Hanna-Stella Haaristo, Rain Tolk, Tristan Priimägi, Peeter Ehala (TIKS), Madis Ligema (Kalamari Unioon), Tõnis Hiiesalu (Hotel Salvador). Pidulisi ootavad väga hea muusika ja tasuta sissepääs.


REEDE, 26.04

9.00–12.00 hommikune ärkamine ja ujumine Haapsalu veekeskuses – kõik festivali passi ja/või piletiomanikud saavad soodushinnaga 2 € supelda basseinis.
12.00–14.00 brunch Haapsalu kultuurikeskuse sisehoovisPõhjaka pere tuleb HÕFFile külla ning võtab kaasa maamune, isesuitsutatud liha, värsket kitsejuustu ja kui ilm lubab, siis ka värsket kasemahla ning palju muud, millega varajasel lõunal festivalikülalisi kostitada.
14.00 filmiteemaline mälumäng kultuurikeskuse rõdusaalis. Osaleda võib nii üksi kui ka võistkonnana. Parimatele head auhinnad. Soovitav etteregistreerimine HÕFFi kodulehel. Osalemine on kõikidele tasuta.
24.00 Haapsallu saabub Raadio 2 sünnipäevatuur VanaKinos (Suur-Lossi 14) - Informatsiooni- ning suhtlusrohke päev. Telefonikõnesid ning kirju tuleb täna rohkem kui tavaliselt. Ära raiska oma elus aega sellistele pidudele, mis ei ole Sinu praeguse elu karmalisel teel.
Sõbrad kõikidel sagedustel: Genka, Paul Oja, trummidel Kallervo Karu , Mattias ja Johannes Naan (R2 Kaabel) , Marek ja Robert (Tallinn JÄCK City). 3/5€ (soodustus festivali passi omanikele)


LAUPÄEV, 27.04

12.00–15.00 raamaturingluse päev. Too raamatud, mida sa enam ei loe, Haapsalu kultuurikeskusesse ja vaheta need uute vastu.
24.00 – HÕFFi pidudele paneb punkti BASSI-MISSA VanaKinos (Suur-Lossi 14) ehk bassist troopikat ja karnevali. Vahetu energia muusikas ja rütmis läbi rõõmu, läbi naeru, läbi pidutsemise! Tantsides võib parem õlg paigast minna. Heidy Purga, Ringo Ringvee ja Bert on Beats aka DJ Critikal. Erikülaline Kristopher Luigend (Haigla). 3/5€ (soodust festivali passi omanikele)

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi